[ad_1]

بیمارانی که برای جراحی بینی آماده می شوند لازم است تا آزمایشات لازم را پیش از عمل انجام دهند. اگر سن بیمار بیش از 45 سال است یا شرایط پزشکی خاصی دارند دکتر کاظمی یک شرح حال دقیق و معاینه پزشکی کامل و احیاناً مشاوره قلب و یا سایر متخصصان داخلی را می خواهند. بیمار حداقل باید چهارده روز قبل عمل بینی مصرف آسپرین را متوقف کند. همچنین مصرف ناپروکسن و بروفن و ویتامینهایی مانند ویتامین آ و عصاره گیاه سنت جان (داروی هایپیران) و قرص ژینکو بایلوبا را باید ده روز قبل عمل قطع کند. این داروها همگی اختلال پلاکتی می دهند و جلوگیری از انعقاد خون می کنند.

مصرف الکل پنج روز قبل عمل باید قطع شود. سیگار و قلیان از یک هفته قبل عمل جراحی بینی تا یک ماه بعد عمل قطع می شود. بیمار باید 2000 میلی گرم ویتامین سی از یک هفته قبل عمل تا دو هفته بعد عمل مصرف کند. مصرف ویتامین سی باعث تورم کمتر اطراف بینی می شود و فرایند ترمیم زخم را بهبود می بخشد. (مراقبتهای قبل از عمل جراحی بینی)

چه نوع بیهوشی یا بی حسی برای رینوپلاستی مفید است؟

دکتر کاظمی، جراحی بینی را در یک مرکز جراحی محدود مجهز انجام می دهد. بیهوشی توسط یک متخصص برجسته بیهوشی انجام می شود. جراحی بینی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. دکتر کاظمی بهترین روش برای جراحی بینی را بیهوشی عمومی می داند. بیهوشی عمومی حفاظت راه هوایی را تضمین می کند و هیچ خونی به ریه بیمار وارد نمی شود و این یعنی تضمین امنیت جانی بیمار. بی حسی موضعی راه هوایی را حفظ نمی کند. هر نوع ترشحی که به عقب حلق وارد شود ممکن است وارد ریه شود و سبب سرفه شود. جراحی زیبایی بینی معمولاً یک ساعت و نیم تا دو ساعت زمان می برد.

خطرات جراحی بینی چیست؟

مانند هر جراحی دیگر بعضی عوارض به دنبال جراحی بینی ممکن است رخ دهد. خونریزی بعد از جراحی بینی نادر است اما اگر رخ دهد با کوتر و تامپون درمان پذیر است. شانس خونریزی بعد عمل یک درصد است و همچنین امکان عفونت بعد عمل بسیار کم است و کمتر از یک درصد است. این یعنی عفونت و خونریزی بسیار نادر است.

 

[ad_2]

Source link

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *